Meie lugu

Kes me oleme ja kuidas siia jõudsime?

Täname huvi tundmast!

Meie lugu sai alguse rohkem kui kümme aastat tagasi, kui kaks ambitsioonikat Tartu Ülikooli õigusteaduskonna lõpetajat ja lähedast sõpra viisid ellu oma nägemuse ja asutasid oma õigusbüroo. Algusaegade arvukaid väljakutseid aitas ületada vankumatu pühendumine ja sügav kirg oma töö vastu – meile meeldib see, mida teeme – ja see on ka meie edu võti. Sellise sihikindluse tulemusel oleme tänaseks kasvanud esmaklassiliseks advokaadibürooks, mida tuntakse kogu Eestis. Meie kliendibaasis on nii eraisikud, idufirmad kui ka Eesti suurimad pangad.

Meie meeskond koosneb pühendunud advokaatidest ja juristidest, kellest mitmed jagavad oma teadmisi ja kogemusi ka õppejõududena oma koduülikoolis. Akadeemiline põhjalikkus ja tipptasemel teadmised on meie teenuste vundament. Oleme uhked, et oleme kõige noorema kollektiiviga advokaadibüroo Eestis, mis on ka meie suurim konkurentsieelis. Oleme avatud innovatsioonile ja uutele katsumustele, paindlikud ja kliendikesksed ning alati valmis pakkuma enamat, kui meilt oodatakse. Pealegi, kõik, kes on meie meeskonnaga kunagi liitunud, on meiega siiani. See on parim tunnustus meie töökeskkonnale.

Kuulume ülemaailmsesse sõltumatute advokaadibüroode võrgustikku ALFA International, mis rõhutab meie filosoofiat: „Oleme oma klientidele rohkem kui advokaadid – oleme äripartnerid.“ Rohkem kui 140 partnerbürood enam kui 50 riigis võimaldavad meil pühenduda oma klientide edule, olgu nende vajadused kohalikud või rahvusvahelised. Meie edu mõõdupuuks on meie klientide edu ning loodetavasti leiate võimaluse selles ise veenduda. Oleme äripartner, keda saate päriselt usaldada.

Toetame ja nõustame sind kogu protsessi vältel
Eesti kaubandustööstuskoja liige Gasellfirma ALFA International - The Global Legal Network
Kontor
Meistri 12, 13517 Tallinn
Telefoninumber +372 655 5559
Kokkuleppe välised ajad E - R 09:00 - 20:00