Meie lugu

Kes me oleme ja kuidas siia jõudsime?

Meie büroo aluseks on kahe koolivenna ühine visioon, millest on arenenud unikaalne sümbioos sõprusest ja ärist. Just seetõttu, et meid ühendab rohkem kui kutsetegevus, on meie koostöö pidanud vastu kõigile katsumustele ning pakkunud inspiratsiooni kogu meie meeskonnale. Seejuures oleme uhkelt kõige nooruslikuma kollektiiviga advokaadibüroo Eestis ning see on ühtlasi ka meie suurim konkurentsieelis. Oleme avatud innovatsioonile ja uutele katsumustele, paindlikud ja kliendikesksed ning alati valmis pakkuma enamat kui meilt oodatakse.

Meie büroo partnerid ei ole omal kohal juhuslikult. Teadsime juba ülikooli astudes, millise elukutse endale valime, ning oleme sellest saati teinud sihikindlalt tööd ning näinud järjepidevalt vaeva, et saavutada seatud eesmärk mitte ainult vormi, vaid ka sisu poolest. Olime ennast igal võimalusel erialaliselt täiendanud juba enne magistriõpinguid, praktiseerides erinevates advokaadibüroodes ja õigusasutustes ning võttes aktiivselt osa koolivälisest tegevusest. Me ei leppinud keskpäraste tulemustega ning see kandis ka vilja. Juba esimesel magistriõppe kursusel kutsuti Kristjan Nõges vastuvõtule Tartu Ülikooli tsiviilõiguse professori, endise justiitsministri Paul Varuli juurde, kes tegi talle ettepaneku asuda tööle enda poolt juhitavasse tippadvokaadibüroosse VARUL, tänase nimega TGS Baltic. Ott Lepmets kutsuti aga tööle teisse Eesti juhtivasse advokaadibüroosse LAWIN, tänase nimega COBALT. Seeläbi omandatud kogemused ja saadud tutvused olid hindamatud ning lõid vajaliku baasi, et realiseerida ammune unistus – luua enda büroo.

Miski pole tulnud lihtsalt. Büroo käima saamine nõudis igakülgset pühendumist ja tähendas väga sageli magamata öösid. Naljakas meenutada, ent algusaegadel tuli büroos veeta tegelikult kõik ööd, sest büroo ülesehitamisele kulus kogu meie raha. Olime aga kindlad, et tehtud investeeringud tasuvad ennast ära, ning mis peamine – meile meeldis see, mida me tegime. Uue büroona ei olnud meil väga palju kliente, ent see lubas meil täielikult keskenduda neile, kes andsid meile võimaluse. Ja nii ei läinud kaua, kuniks leidsime esimesed strateegilised koostööpartnerid, kes on meiega siiani. Oleme tänaseks tegutsenud juba üle viie aasta ning kindlasti on see olnud väga sündmusterohke teekond. Sama kindel on aga seegi, et me pole unustanud seda, miks me selle teekonna ette võtsime. Soovime endiselt olla omal alal parimad ja tõusta üheskoos regiooni juhtivaks advokaadibürooks. Meie edu mõõdupuuks on meie klientide edu ning loodetavasti leiate võimaluse selles ise veenduda. Oleme äripartner, keda saate päriselt usaldada.

Toetame ja nõustame sind kogu protsessi vältel
Kontor
Meistri 12, 13517 Tallinn
Telefoninumber +372 655 5559
Kokkuleppe välised ajad E - R 09:00 - 18:00