Kui seni on Valgeranna golfiväljakul igal sügisel omavahel mõõtu võtnud Viljandimaa golfimängijate ladvik, siis sel aastal tõsteti panuseid ning võrreldi ennast ka pärnakatega. Kahe maakonna võistluste ühendamisega sooviti golfisõpru omavahel rohkem tuttavaks teha ning pakkuda neile vaheldust. Võistlusel osales tervelt 56 golfimängijat.

Viljandimaa meistritiitli sai meestest Andres Soo 83 löögiga ning naiste arvestuses võitis teist aastat järjest Miina Põhi 80 löögiga. Meistritele järgnesid Mihkel Põhi 89 ja Helena Aulik 98 löögiga. Kolmas koht läks naiste arvestuses Gristel Kütarule, kes tegi 114 lööki, ning meeste arvestuses Vahur Rohtile 94 löögiga. Päev enne võistlust oli Vahur Roht löönud Valgerannas harjutusringi mängides oma elu teise «hole in one».

Korraldati ka lõbus maakondadevaheline mõõduvõtt, kus arvesse läksid kolme parema mehe ja naise punktimängu tulemused. Sel korral tuli Viljandimaal tunnistada Pärnumaa paremust ning rändkarikas jäi Pärnumaale. Pärnumaa kogus 220 ja Viljandimaa 203 punkti. Erivõistluste võidud kategoorias «Lähim lipule» rändasid samuti Pärnumaale, kuid pikima avalöögi auhinnad tulid mõlemad Viljandimaale. Naiste pikima avalöögi sooritas Miina Põhi ning meestest sai pikima avalöögiga hakkama Vahur Kets.

Lepmets & Nõges «birdie» eriauhinna pälvis Pärnumaa mängija Aivar Liiv, kes tegi tubli tulemuse ja sai turniiri käigus kirja lausa kaks "linnukest". Palju õnne ja edu väljakul ka edaspidiseks!