Septembrikuu tipphetked

Golf x LENO

Septembrikuu algas meie büroo jaoks väärikate traditsioonide austamisega. Aeg möödub linnulennul ja niimoodi täitus märkamatult juba 10 aastat hetkest, mil meil oli esimest korda au toetada Viljandimaa Meistrivõistlusi golfis. Selle ajaga on Viljandimaa juurtega kahe mehe õigusbüroost sirgunud kaheksaliikmeline advokaadibüroo ning algselt Viljandimaad ühendanud golfivõistlus koondab nüüd parimaid ka Pärnu- ja Läänemaalt. Meil on suurim heameel, et muudatused on toimunud ainult paremuse suunas ja nende ühiseks nimetajaks on edasiareng. Ent kahtlemata on meil hea meel ka selle üle, et mõni asi pole muutunud. Kasutame siinkohal võimalust ja täname võistluste eestvedajat Kedi Välbat, kes on meid alati meeles pidanud ja näidanud eeskuju nii väljakul kui ka väljaspool. Aitäh, Kedi! Oleme meie koostööd igakülgselt nautinud!

Tulemused

Viljandimaa meeste arvestuses võitis esimese koha Andres Soo (Estonian Tour Players Club). Teisele kohale tuli Aigo Keskküla (Valgeranna Golfiklubi) ning kolmandaks jäi Innar Kõvaks (Niitvälja Golf). Naiste arvestuses sai Viljandimaa meistriks Age Petter (Niitvälja Golf), teiseks tuli Margarita Ross (Estonian Golf & Country Club) ning kolmandaks jäi Anne Kilk (Valgeranna Golfiklubi). Maakondade ülese punktimängu ning maavõistluse Viljandimaa ja Pärnumaa vahel võitis järjekorselt Pärnumaa!

 

Advokaadibüroo Lepmets & Nõges poolt välja pandud birdie eriauhind läks Aigo Keskkülale, kes tegi mängu jooksul ühe birdie ja seda kohe esimesel rajal! Väga tubli, niimoodi tulebki mängu alustada! Palju õnne veelkord! 

 

 

 

Tere tulemast tagasi, Sandra!

Häid uudiseid jätkub veel! Vandeadvokaat Sandra Sepp on tagasi lapsehoolduspuhkuselt ning valmis kõikideks väljakutseteks, mis teda õigusmaastikul ootavad. Sandra tööle naasmine ühtib suurepäraselt büroo kliendibaasi märkimisväärse kasvuga ning seda eriti just süüteomenetluses, milles Sandra on teadupärast üks parimaid advokaate Eestis. Värske lapsevanemana kavatseb Sandra täiendavalt suunata enda fookuse ka perekonnaõiguslike küsimuste lahendamisele. Teame juba ette, et Sandra saab olema suurepärane! 

 

 

Tere tulemast paradale, Taso!

Meil on suurim heameel teavitada ka meie meeskonna kasvust! Meie tiimiga liitus suvisel praktikaperioodil suurepäraseid tulemusi näidanud Taso Toomik

 

Taso alles lõpetab magistriõpinguid Tartu Ülikoolis, ent on kogunud juba praeguseks märkimisväärse kogemustepagasi ja laialdased teadmised nii tsiviil- kui ka karistusõiguses. Enne meiega liitumist on Taso ennast täiendanud nii Lõuna Ringkonnaprokuratuuris, Riigikogu Kantseleis kui ka mitmes tuntud advokaadibüroos. Lisaks eelnevale on Taso täitnud juristi ülesandeid ka mitmes eraettevõttes. Selle kõige juures on Taso jõudnud veel teenida ka kaitseväes, Kuperjanovi jalaväepataljonis.

 

 

Taso on tegelenud kõrgel tasemel kergejõustikuga, oskab kitarri mängida ning valdab ka mitut võõrkeelt. Ennast kirjeldab Taso kui head suhtlejat, kes on loov, põhjalik, julge ning suudab kiiresti õppida ja kohaneda. Kõik tema meeskonnakaaslased ütlevad kui ühest suust - Taso on muhe! 

 

Soovime Tasole tuult tiibadesse ja teeme temast advokaadi!