Golf x LENO

Traditsioonid on väärtuslikud ja üksteise hoidmine oluline. Septembri algul tähistasime üheteistkümnendat aastat koostööd imelise Kedi Välbaga, kelle pühendunud korraldamisel oleme saanud olla Viljandimaa Meistrivõistluste golfis alalised toetajad. Selle koostöö tulemusel oleme loonud hindamatuid kontakte, leidnud uusi kliente ja nakatunud ise golfipisikuga! Kui vaid oskusi veidi veel lihvida, võib juhtuda, et järgmisel aastal kohtume juba rajal! Suur tänu sulle, Kedi, et oled teinud Viljandimaa golfist oma südameasja ja meid alati meeles pidanud. Soovime sulle jätkuvat edu ja jõudu edaspidiseks!

Tulemused

1. septembril Pärnu White Beach Golfi väljakul peetud Viljandi-, Lääne- ja Pärnumaa ühistel golfimeistrivõistlustel tulid Viljandimaa meistriteks Kersti Klaas ja Mart Maidessoo. Naiste arvestuses oli esikolmik väga tasavägine – Viljandimaa meister aastal 2024 on Kersti Klaas 86 löögiga, teisele kohale tuli Monica Pihlak 87 löögiga ning kolmanda koha sai Rael Taliga-Tavaste 88 löögiga. Meeste klassis võitis maakonna meistritiitli Mart Maidessoo 74 löögiga, teise koha sai Joel Rothberg 75 löögiga ning kolmandale kohale tuli Heinu Klaas 77 löögiga. Kokku osales Viljandimaa arvestuses 28 mängijat (20 meest ja 8 naist), ning kolme maakonna peale lõpetas võistluse 94 golfimängijat.

Advokaadibüroo Lepmets & Nõges traditsiooniline birdie eriauhind läks seekord naiste arvestuse poodiumile – palju õnne, Rael Taliga-Tavaste!

Tere tulemast meeskonda, Laura!

Meil on hea meel tõdeda, et golfivõistluste kõrval on kujunemas veel üks tore suvelõpu traditsioon – meie meeskonna kasvamine! Nagu varasematel aastatel, on ka tänavusel sügisel meie ridadesse lisandunud uus ja üliandekas liige – Laura Liset Keerov!

Laura on advokaadiks saamise teekonnal hetkel Tartu Ülikooli magistriõppes, kuid tema CV on juba praegu muljetavaldav. Lisaks õpingutele on ta oma teadmisi ja kogemusi täiendanud nii advokaadibüroodes, prokuratuuris kui ka kohtus. Laura on saavutanud poodiumikoha Eesti Harjutuskohtuvõistlusel ning andnud olulise panuse ELSA Estonia tegevusse juhtivatel positsioonidel.

Laura valdab kolme võõrkeelt, on lahendustele orienteeritud, algatusvõimeline ning vastutustundlik. Juba lühikese ajaga on ta tõestanud, et sobib suurepäraselt meie meeskonda. Täname Sind usalduse eest, Laura – koos teeme Sinust suurepärase advokaadi!